Warszawa, Praga/ Puszcza Kampinoska
+48 515 455 813
beaconstboston@gmail.com

Ciąża mnoga u Belki potwierdzona!

Zdecydowaliśmy się na ponowne krycie Hōkō będąc pod wrażeniem jego dzieci. Poprzednio pokryliśmy Kire, a teraz spodziewamy się szczeniąt po jej córce Belli.
Mamy ogromną nadzieje na suczke z tego skojarzenia które jest lekkim inbredem.
na znanego psa US CH Mtn View Man About Town ROM, spodziewamy się szczeniąt o wyjątkowej urodzie, w mocno amerykańskim typie.

Inferior Silesia Canis /FCI/ Hōkō Hearty to niespelna 3 letni, wyjatkowy i elegancki boston o pięknej glowie z doskonałymi oczami, prostej lini gornej i mocnej kosci. Ważący 6 kg pies zaskakuje swoim szalonym a jednoczesnie zrownowazonym temperamentem, prawdziwy show man. Hōkō nigdy nie zawodzi, ciezko od niego oderwac wzrok czy w statyce czy w ruchu. Jeszcze jako szczeniak podbił polskie ringi zdobywając dziewieciokrotnie BEST IN SHOW szczeniat. Mlodziezowego championa polski ukonczyl w 3 tygodnie, chwile pozniej 3 lokata w mlodziezy na EDS w Warszawie jako najlepszy polski junior w samcach. Zanim ukoncyl rok osiagnął #1 Boston Terrier Male, #2 Boston Terrier, #3 Top Puppy w 2018 w Polsce. Po chwili przerwy jako podrostek powrocil na dorosle ringi zdobywajac tytul Austian Winner w Wels jednoczesnie biorac BOSa. Szybko ukończył Championat Polski, niestety kariere przerwał mu COVID ale już zaciera łapki by ukończyć interchampionat i kilka innych championatów ktore udało się rozpocząć w ubiegłym roku.

Wystawy to nie wszystko, Hōkō to szybko uczący się i inteligentny pies, sprawdzil się również w szkoleniu posłuszeństwa, pullerze i noseworku.
Hoko rodowod jest wypelniony amerykanskimi slawami – Campbell Clan’s Lamburgini Legacy i jego ojciec Sunwoods Lamburgini, MtnView Man About Town, Renea’s Rocket Star Man oraz polska sława Szogun z Gdanska Rodem.

Matka szczeniąt pochodzi z naszego pierwszego skojarzenia Beacon Street Boston BELLE, 2 letnia nieduża elegancka suczka. Z wyrazu bardzo przypomina swojego ojca, samca importowanego z USA znanego już na całą europe Circle J’s Me and Mrs.Jones, którego rodowód goes back do takich sław jak US CH Sunwood’s Destiny Awaits, US CH Sunwoods Repeat Performance ROM, US BISS US CH Flashpoints Cosmic Ray ROM, US CH T-Bo’s Naughty Boy By Flashpoint. Belle wzięła natomiast od matki to co najlepsze czyli proporcje, level topline, pełną klatke piersiową oraz bardzo dobre kątowanie kończyn przednich i tylnich.
Z charakteru to bardzo miła i posłuszna dziewczyna, przyjaźnie nastawiona do każdego zwierzęcia. Najlepszy kompan do zabaw dla naszego 3 letnigo syna Ignacego.