Warszawa, Praga/ Puszcza Kampinoska
+48 515 455 813
beaconstboston@gmail.com

MIOT J

Rodzice: FIRECRACKER ELIBESSMO Alikana & Beacon Street Boston ERIN
Urodzone: 05.09.2023
4 psy i 2 suczki

 

RODOWÓD

O miocie D:

Ojciec, Fabio to zdecydowanie chlopak, którego rozpoznasz dzięki niezwykłej głowie i wyrazowi. Jest przyciągającym wzrok samcem z uroczym i inteligentnym spojrzeniem, ciemnymi, okrągłymi oczami, krótkim i szerokim pyskiem oraz kwadratową głową. Linia grzbietu i klatka piersiowa to jego mocne strony. Z wagą 7 kg zaskakuje zrównoważonym i zabawnym temperamentem. Uwielbia pracować zarówno na ringu, jak i poza nim – dlatego mimo młodego wieku (1,5 roku) zdobył pierwsze miejsce w rasie na Specjalistycznej Wystawie Psów.

Matka, Beacon Street Boston ERIN, pochodzi z mojego hodowli. Jej mamę Pannon Yaki-Tori Kira Beacon Street wprowadziliśmy z Węgier z dobrze znanej hodowli prowadzonej przez Monikę Petrovan. Ojcem jest IKO, urodziwy przedstawiciel rasy. Pomimo niewielkiej ilości wystaw wcześniej zdobył tytuł BPIS na Klubowej Wystawie Bostonów Terierów w Szkocji, a także wiele innych. Erin to temperamentna suka, uwielbia długie spacery i wszelkiego rodzaju aktywności. W stadzie rzadko zaczyna konflikty i ma bardzo dobre relacje z innymi psami. Jest energiczna podczas zabawy, ale bardzo spokojna, gdy czas na nią się kończy. Łagodna wobec dzieci jest doskonałym towarzyszem w domu. To suczka o średniej wielkości, ważący (7,5 kg). Erin jest proporcjonalnie zbudowana, ma ładny, efektywny ruch, a jej sierść jest mocna i lśniąca.

Oboje rodziców przebadano pod kątem wrodzonych nieprawidłowości genetycznych oraz chorób wystepujacych w rasie: HSF4: n/n, ECVO: czyste, rzepka: 0/0, badanie razy serca: brak nieprawidłowości Profil DNA

 

Zapraszam do galerii zdjęć, która jest na bieżąco aktualizowana: LINK