Warszawa, Praga/ Puszcza Kampinoska
+48 515 455 813
beaconstboston@gmail.com

MIOT F

Urodzone: 09.02.2022
Rodzice: Inferior Silesia Canis LOONY LOKI & Beacon Street Boston BELLE 
2 psy 1 suczka
 
RODOWÓD:
 

O miocie 'F’

Ojciec:
Inferior Silesia Canis LOONY LOKI to młody samiec z piękną głową o klasycznym wyrazie (Classic old american style) która do złudzenia przypomina głowę jego dziadka – Bojenx How The West Was Won 4 Azcowboyz. Loki jest proporcjonalnym samcem średniej wielkości, waży 8,5kg, ma mocną kość oraz kark, dobrą linią górną o wyraźnie zaznaczony kłębie – mimo swojej mocnej budowy porusza się lekko i elegancko co sprawia że jest naprawdę wyjątkowym samcem o jeszcze bardziej wyjątkowym rodowodzie. Z charakteru Loki jest szalonym bostonem, wytrzymałym i szybkim w biegu, skocznym. Kocha ludzi i inne psy, jest odważny a także pewny siebie. 
Loki to bardzo młody pies, nie skończył jeszcze 2 lat a już ma na swoim koncie tytuł: Młodzieżowego Championa Polski oraz ukończony Championat Polski.
 
Mama:
Beacon Street Boston BELLE to wyhodowana przeze mnie suczka, której mamą jest Pannon Yaki-Tori Kira Beacon Street, sprowadzona z Węgier ze znanej hodowli Pannon Yaki-Tori prowadzonej przez Monikę Petrovan. Belka odznacza się wspaniałym charakterem jak i świetnym eksterierem. Energiczna w zabawie, łagodna w stosunku do psów oraz ludzi. Waży 7kg, jej niewątpliwy atut to głowa o bardzo dobrym wyrazie oraz harmonijna budowa. 
 
Oboje rodziców przebadanych pod kątem chorób występujących w rasie z wynikami: 
JHC: n/n 
ECVO: clear 
Patella: 0/0 
Echo serca: normal  
 
Zapraszam do galerii zdjęć, która jest na bieżąco aktualizowana: LINK