Warszawa, Praga/ Puszcza Kampinoska
+48 515 455 813
beaconstboston@gmail.com

MIOT D

Rodzice: Interior Silesia Canis /FCI/ Hōkō Hearty & Beacon Street Boston BELLE 
Urodzone: 01.09.2020
2 psy i 2 suczki 

 

RODOWÓD

O miocie D:

Ojciec, Interior Silesia Canis /FCI/ Hōkō Hearty to wyjatkowy i elegancki boston o pięknej głowie z doskonałymi oczami, prostej lini górnej i mocnej kości. Ważący 5,5 kg pies zaskakuje swoim szalonym a jednocześnie zrównoważonym temperamentem. Obudzony w środku snu jest gotowy do wystąpienia na ringu, prawdziwy show man. Hōkō nigdy nie zawodzi, ciężko od niego oderwać wzrok czy w statyce czy w ruchu. Jeszcze jako szczeniak podbił polskie ringi zdobywając dziewięciokrotnie BEST IN SHOW szczeniąt. Młodzieżowego championa polski ukończył w 3 tygodnie, chwile później 3 lokata w młodzieży na EDS w Warszawie jako najlepszy polski junior w samcach. Zanim ukończył rok osiągnął #1 Boston Terrier Male, #2 Boston Terrier, #3 Top Puppy w 2018 roku w Polsce. Po chwili przerwy jako podrostek powrócił na dorosłe ringi zdobywając tytuł Austian Winner w Wels jednocześnie biorac BOSa. To tylko kwestia czasu do ukończenia championatów z 4 krajów oraz championatu międzynarodowego – to 21 miesięczny pies.
Wystawy to nie wszystko, Hōkō to szybko uczący się i inteligentny pies. Sprawdził się również w szkoleniu posłuszeństwa, pullerze i noseworku.

Hoko rodowód jest wypełniony amerykańskimi sławami – Campbell Clan’s Lamburgini Legacy i jego ojciec Sunwoods Lamburgini, MtnView Man About Town, Renea’s Rocket Star Man oraz polska sława Szogun z Gdańska Rodem.

Matka szczeniąt to wyhodowana przez nas Beacon Street Boston BELLE, której mamą jest Pannon Yaki-Tori Kira Beacon Street, sprowadziliśmy ją z Węgier ze znanej hodowli Pannon Yaki-Tori prowadzonej przez Monikę Petrovan. Belka odznacza się wspaniałym charakterem jak i świetnym eksterierem. Bardzo energiczna i pełna temperamentu. Mniejsza od swojej mamy ale bardzo harmonijnie zbudowana i elegancka w wyrazie. Mamy nadzieję, że jedna z jej córek zostanie z nami.

 

Zapraszam do galerii zdjęć, która jest na bieżąco aktualizowana: LINK